Zakład Dębniałki Kaliskie

Zakład Przetwórstwa Rolniczego to przedsiębiorstwo założone przez Grzegorza Werblińskiego oraz Magdalenę Grzesiak w 2004 roku. Zajmujemy się produkcją karmy dla zwierząt towarzyszących (psów i kotów) w opakowaniach metalowych sterylizowanych, osłonkach foliowych (batonach) oraz saszetkach.

W roku 2014 wraz ze wzrostem sprzedaży oraz dużym zapotrzebowaniem na nasze produkty uruchomiliśmy drugi zakład produkcyjny w miejscowości Gołuchów pod nazwą PHU WERBLIŃSKI. W tym samym roku nastąpiło utworzenie firmy transportowej G-MART, specjalizującej się w transporcie międzynarodowym. W roku 2014 Spółka ZPR stała się dodatkowo Spółką Komandytową oraz rozpoczęła rozbudowę hal produkcyjnych, powiększając park maszynowy i zwiększając produkcje do 300 ton na dobę.

Zobacz film prezentujący nasze przedsiębiorstwo

Zakład Gołuchów

Obecnie w dwóch zakładach pracuje ok. 250 osób. Są to głównie młodzi ludzie, którzy traktują swoją pracę w sposób bardzo odpowiedzialny i rzetelnie wykonują powierzone im obowiązki. Pracownicy zakładu w większości posiadają wykształcenie branży spożywczej, co w rezultacie sprawia, że standardy jakościowe i higieniczne odpowiadają normom jakie stosuje się w produkcji żywności.

Zakłady posiadają certyfikat BRC, HACCP, a najwyższą jakość i bezpieczeństwo produktów gwarantuje stały nadzór Inspekcji Weterynaryjnej.

Dużą część wyrobów eksportujemy na rynki europejskie (Niemcy, Holandia, Austria, Cypr, Grecja, Czechy, Słowacja, Słowenia, Rumunia, Węgry, Bułgaria, Serbia, Macedonia) oraz azjatyckie (Kuwejt, Izrael, Liban).

Lokalizacja zakładów i ich zaplecza magazynowe zapewniają realizację dostaw w ciągu 48 godzin. Nowoczesny tabor samochodowy oraz doświadczeni kierowcy realizują dostawy w sposób bezpieczny i na czas.

Zgodnie z przyjętą polityką firmy stawiamy na jakość, dbamy o zadowolenie klienta i zdrowie zwierząt bliskich człowiekowi. Kładziemy szczególny nacisk na dostarczanie na rynek wyrobu bezpiecznego, powtarzalnego i przebadanego.